قوانین و مقررات

به نام خدا

به دلیل رعایت حقوق مشتریان، نیاز است تا قوانین و مقرراتی تعیین گردد و رعایت این قوانین ارائه کیفیت و خدمات مطلوب و در نهایت رضایت مشتری را به همراه خواهد داشت. مطلوبست مشتریان گرامی قبل از هرگونه سفارش، قوانین این سایت را مطالعه و از بندهای آن آگاه شوند و بدین ترتیب بسیاری از سوالات و ابهامات برطرف و موجب همکاری بهتر می گردد.

تعاریف و اصطلاحات:
۱٫ متقاضی: متقاضی شخص حقیقی یا حقوقی است که برای تهیه سرویس، به وب سایت «mahdiaryan.ir» مراجعه یا از طریق یکی از روش‌های ذکر شده در صفحه ارتباط با من، با مهدی آریان ارتباط بر قرار کرده است.
۲٫ خدمات گیرنده: خدمات گیرنده، مهدی آریان به عنوانو شخص حقیقی است.
۳٫ سرویس (خدمات): شامل طراحی گرافیک سایت کامل و یا بخشی از سایت است که متقاضی از آن استفاده می‌نمایند. این خدمات می‌تواند شامل تغییر بخشی از سایت متقاضی باشد، می‌تواند اضافه کردن امکاناتی به سایت متقاضی باشد و می‌تواند طراحی کامل سایت باشد. به منظور اطلاع متقاضی از مشخصات سرویس درخواستی فاکتور و پیش فاکتور صادر می‌شود.
۴٫ تکمیل سفارش: متقاضی پس از درخواست سرویس مورد نظر و مذاکرات پس از آن، برای شروع کار موظف است سفارش خود را تکمیل کند و پس از تکمیل سفارش، قراردادی بر اساس قرارداد انجمنی صنفنی طراحان گرافیک منعقد می‌شود و تاریخ سفارش خدمات مشخص می‌شود.
۵٫ مشخصات سرویس: در طی درخواست سفارش توسط متقاضی، مذاکراتی صورت می‌گیرد تا ریز سرویس مشخص شود.
۶٫ مالکیت سرویس: از دیدگاه قانونی صاحب سرویس شخصی/شرکتی است که سرویس مورد نظر را سفارش داده است و بعد از اتمام کار، تمام اطلاعات، مانند یوزرنیم و پسورد ادمین سفارش، در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد.
۷٫ پیگیری و ارتباط: روش ارتباطی رسمی و مستند و قابل پیگیری متقاضی با سایت، می‌تواند از تمام راه‌های ارتباطی ذکر شده در صفحه «ارتباط با من» صورت بگیرد.
۸٫ تخفیف: با توجه به رعایت حقوق متقاضی، تخفیف‌هایی در نظر گرفته می‌شود که در طول تکمیل سفارش، به اطلاع متقاضی می‌رسد.
۹٫ پرداخت آنلاین: روشی سریع برای افزایش موجودی حساب پنل کاربری و یا پرداخت هزینه سفارش، پرداخت از طریق روش اینترنتی و آنلاین است.

قوانین و مقررات:
۱٫ این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین‌المللی است و تنها سرویسی به متقاضی ارایه می‌شود که تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین‌المللی باشد. در صورتی که بعد از تحویل سفارش، متقاضی مرتکب فعالیتی خلاف قوانین شود، مسئولیت آن بر عهده متقاضی است.
۲٫ فسخ قرارداد و حکمیت: درصورتیکه هریک از طرفین قرارداد به‌هر دلیل بخواهند قرارداد را فسخ کنند می‌بایست این موضوع را با ذکر دلایل خود کتبا به طرف دیگر اعلام نمایند. حکمیت درخصوص برآورد زیان‌های ناشی از فسخ به عهده‌ی کارشناسان کمیته‌ی حل اختلافات انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران است و هر دو طرف قرارداد مکلف به پذیرش رای صادره می‌باشند.
۳٫ محتوای غیر مجاز: محتوایی که در سرویس ها قرار می گیرد می بایست مطابق قوانین ایران و قوانین بین الملل و قوانین شرکت باشد. مسئولیت محتوای سرویس به عهده‌ی مالک سرویس است. موارد زیر را در محتوای سرویس دقت داشته باشید.
o قرار دادن هر گونه محتوایی که قانون کپی رایت را نقض کند.
o استفاده از علائم، لوگو ها و برندهای دیگران.
o توهین به شخص، سازمان، قوم یا کشور، نژاد ، اديان و مقدسات
o فروش یا تبلیغ کالاهایی که به نحوی با قوانین کشور مغایرت داشته باشد.
o سرویس‌هایی که در آنها برنامه‌های فیلتر شکن و پروکسی نصب شده باشد.

تعهدات خدمات گیرنده:
۱٫ خدمات گیرنده موظف است اطلاعات ارائه شده توسط متقاضی را به دقت مطالعه و بررسی نماید تا در ارایه‌ی طرح‌های خود بتواند به درستی عمل کند.
۲٫ خدمات گیرنده متعهد است برای هر موضوع سفارش ۳ نمونه طرح اولیه ارائه نماید تا متقاضی بتواند از میان آنها بهترین را انتخاب کند.
۳٫ طراح گرافیک متعهد است طرح اولیه‌ی انتخاب شده را با اصلاحاتی که با متقاضی به توافق می‌رسد به اتمام رسانده و طرح نهایی را تحویل دهد.
۴٫ کلیه‌ی اطلاعاتی که توسط متقاضی در اختیار خدمات گیرنده قرارمی‌گیرد محرمانه است.
۵٫ خدمات‌گیرنده موظف به حفظ و نگهداری اطلاعات داده‌شده بوده و حق انتقال به‌غیر را ندارد.

تعهدات متقاضی:
۱٫ متقاضی متعهد می‌شود کلیه‌ی اطلاعات و مصالح لازم جهت آشنایی و انجام موضوع قرارداد را در اختیار خدمات گیرنده قراردهد.
۲٫ چنانچه چند نمونه‌ی اولیه‌ی طراحی توسط طراح گرافیک جهت بررسی به متقاضی ارائه شود، متقاضی پس از انتخاب نمونه‌ی اولیه‌ی مناسب، ملزم به بازگرداندن تمام نمونه‌های دیگر به طراح گرافیک بوده و هیچگونه حق مالکیتی نسبت به سایر نمونه‌ها ندارد.
۳٫ چنانچه بعد از تایید نمونه‌ی اولیه که به امضاء طرفین قرارداد رسیده است، متقاضی انجام تغییراتی را در نمونه‌ی اولیه درخواست نماید، ملزم به پرداخت هزینه‌هایی است که توسط طراح گرافیک اعلام می‌شود.
۴٫ در صورتی که متقاضی در حین انجام کار، بدون اطلاع طراح، به صورت موازی، موضوع سفارش را به شخص یا اشخاص دیگری واگذار نماید، ویا پیش طرح‌های تایید نشده را با طراح دیگری در میان بگذارد، طراح مختار است در هر مرحله از قرارداد، آن را یک طرفه فسخ نماید. بدیهی است که به دلیل صرف وقت و هزینه توسط طراح، متقاضی ملزم به پرداخت حق‌الزحمه‌ی طراح تا آن مرحله خواهد بود.
۵٫ چنانچه پس از تایید نمونه‌ی اولیه، متقاضی به هر دلیلی اعم از منتفی شدن موضوع سفارش یا دلایل شخصی دیگر، از ادامه‌ی کار منصرف شود، متقاضی ملزم به پرداخت حق‌الزحمه‌ی طراح تا آن مرحله خواهد بود.

پرداخت‌ها و امور مالی:
۱٫ هزینه سرویس: هزینه ای که در زمان قطعي شدن سفارش مشترک در پنل کاربری منظور گرديده است معتبر مي باشد.
۲٫ هزینه‌ها و پرداخت: نیمی از پرداخت هزینه سرویس در هنگام ثبت و تکمیل سفارش انجام می‌شود و مابقی در هنگام اتمام سرویس.
۳٫ پرداخت هزینه سرویس از طریق پرداخت اینترنتی، کارت به کارت، و حواله ی بانکی امکان‌پذیر است.
۴٫ در نظر گرفتن تخفیف بنا به صلاحدید سفارش گیرنده برای یک سفارش، حقی برای دیگران و سرویس‌های دیگر ایجاد نمی‌کند.